Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Rozpoczęcie roku szkolnego już za nami! Ceremonia odbyła się w hali piłkarskiej przy ul. Milionowej 12 w Łodzi na terenie jednej z najlepszych szkół sportowych w Polsce.

Wracamy po dwumiesięcznej przerwie z medalami, opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do dalszej walki. Walski, którą każdy uczeń – zawodnik rozpoczyna zawsze we wrześniu.

Szkoła – Dyrekcja mocno przepracowała ten okres budując 3 nowe boiska sztuczne – 2 pełnowymiarowe i 1 treningowe. To ogromny wysiłek ale bez pomocy rodziców, zaprzyjaźnionych firm nie byłoby to możliwe.

Nie trzeba wspominać, że na pierwszym miejscu listy postanowień zawsze powinna być owa walka – walka o o ceny i wyniki sportowe. Przecież uczymy się nie dla szkoły, nauczycieli, rodziny, czy przyjaciół tylko dla siebie.

Życzę wszystkim uczniom – zawodnikom dobrych ocen i dalszych osiągnięć sportowych, a nauczycielom i trenerom dużo cierpliwości i wytrwałości w nowym roku szkolnym 2019/2020.

Dyrektor Małgorzata Jałkiewicz-Hoffmann

1 comment

Leave a comment

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).